ZAPRASZAMY


Ministerstwo Turystyki i Urząd Turystyki Malty przyjemność poinformować, że czynią przygotowania do 23th edycji Międzynarodowego Festiwalu Chórów Malty, odbywających się na śródziemnomorskiej wyspie Malta, od 2 do 5 listopada 2017 roku

Impreza stała się ostoją w muzycznym kalendarzu Malty i dlatego jest oczekiwany przez wszystkich miłośników tego gatunku. Wystarczy powiedzieć, że w każdym z ostatnich edycji festiwalu Malta gospodarzem średnio 800 międzynarodowych tancerek z krajów tak różnych jak Rosja, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Chin.

Chóry mogą uczestniczyć w festiwalu w więcej niż jeden sposób. Festiwal ma sekcję konkurencji i niekonkurencyjne program. Festiwal trwa cztery intensywne dni, ale jest tak zorganizowana, że ​​chórzyści zapewni bogaty program rozłożona na kilka miejsc. Innym ważnym aspektem festiwalu jest aspekt edukacyjny, który rozwija się w formie warsztatów i kursów mistrzowskich.

Festiwal zostanie zorganizowany w taki sposób, że pozostawia wolny czas do zagranicznych tancerek, aby mogli cieszyć się unikalną kulturę, historię, dziedzictwo kraju i, oczywiście, nasze słońce i nasze morze. Listopad to czas, gdy panujące warunki pogodowe są łagodne, a temperatura morza są takie, że jeden może zawierać kąpieli w krystalicznie czystym morzu.

 

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wziąć udział, proszę pisać do administratora na adres administrator@maltachoirfest.com